Vai autoevakuatora izsaukšana rada šaubas?

Napolo evakuators

Vai autoevakuatora izsaukšana rada šaubas?

Ikdienā mēs saskaramies ar cilvēkiem, kuriem vārds “autoevakuators” ir ļoti svešs, jo autoevakuācijas pakalpojumu izmantošana nav ikdienišķs pasākums. Kā rāda pieredze, daudzi cilvēki kuri evakuatora pakalpojumus izmanto pirmo reizi, dara to ar bailēm. Ir bijuši gadījumi, kad atvedot klienta mašīnu uz servisu, tas atviegloti nopūšas, jo bija gaidījis negatīvu pieredzi, bet beigās klients ir smaidīgs un pateicīgs!

Sākām domāt kāpēc tā, kas ir tas kas baida? Bailes tikt apkrāptam? Bailes no procesa? Bailes, nonākt no sliktas situācijas vēl sliktākā un finansiāli neizdevīgākā situācijā? Neziņa, ko no tā visa sagaidīt? Cilvēkiem ir izveidojies stereotips, ka autoevakuators ir ļoti dārgs pasākums.

No savas puses varam teikt, ka tas viss ir normāli, katram nonākot sarežģītā un finansiāli apgrūtinošā situācijā, ir vēlme to visu atrisināt pēc iespējas izdevīgāk un drošāk. Ārpus auto evakuatora mēs arī esam šoferi un esam bijuši jūsu lomā! Mēs zinām kādu attieksmi un evakuatora pakalpojumus jūs vēlamies saņemt un tieši tādēļ to šobrīd sniedzam saviem “NAPOLO” autoevakuācijas klientiem. Atceraties, mēs to darām priekš jums. Uzticība no jūsu puses, korekts darbs no mūsu, veido ilgtermiņa sadarbību un ieguvējas ir abas puses. Mēs, “NAPOLO auto evakuators” esam gatavi konsultēt, sniegt padomu un palīdzēt, iedot rekomendācijas vai risinājumu esošai situācijai (bezmaksas).

“NAPOLO” autoevakuācijas komanda, pie katras klienta problēmas vēršas ar individuālu pieeju. Mēs atrisinām problēmu, ņemot vērā radušos situāciju. Priekš tā, mūsu auto evakuatoram ir jaunākā tehnika un kvalificēti speciālisti.

Napolo auto evakuators
auto evakuators riga

Pavadot laiku ceļā ar klientu ir nācies saprast, kur un ar ko sākas šīs šaubas.

Klienti meklēdami palīdzību, zvanot dažādiem evakuatora uzņēmumiem, nonāk nekonkrētā skaidrojuma priekšā, kuram tālāk seko kaut kas solīts, bet reālais izpildījums ar to nesakrīt, nerunājot par izmaksu pārsteigumu beigās, kurš arī nesakrīt ar sākumā solīto. Ilgtermiņa veiksmīgai sadarbībai šī nebūs pareizā formula. Bet mēs varam jūs nomierināt, mēs zinām šīs formulas pamatnoteikumus un stingri pie viņiem turamies.

Kā jau minējām kādā no mūsu iepriekšējiem blogiem, sadarbība sākas ar zvanu!

  1. Ja Jums ir nepieciešams autoevakuators Rīgā vai ārpus tās, mūsu darbinieks vienmēr pa telefonu sniegs informāciju par visu nepieciešamo! Tajā skaitā sniegs informāciju par izmaksām, bieži vien atrodot izdevīgāko evakuatora risinājumu. Vienmēr gala vārds ir Jūsu vai tiešām tā palīdzība ir nepieciešama.
  2. Mūsu šoferis un evakuators nekad neizbrauks (pat neizkustēsies no vietas) uz izsaukumu bez nenosauktās cenas! Autoevakuācijas uzņēmums, kurš nevar nosaukt Jums cenu (vismaz aptuveno) par pakalpojumu uzreiz pa telefonu, visbiežāk ir klientiem nelabvēlīgs uzņēmums.
  3. Mūsu nosauktā cena pa telefonu vienmēr ir fiksēta un tā nekad nemainīsies autoevakuācijas beigās, ja tas iepriekš netiks aprunāts ar klientu.
  4. Mēs vienmēr visu izrunāsim pa telefonu un sniegsim Jums maksimāli nepieciešamo informāciju gan par izcenojumiem, gan par evakuatora pakalpojumu kopumā.
  5. Mūsu autoevakuācijas uzņēmums veido ilgtermiņa attiecības ar mūsu klientu. Mēs tikai priecājamies, ja klients novērtē mūsu darbu un attieksmi!
Kopīgot: