Auto evakuācija Rīgā – palīgs vissarežģītākajās situācijās

Auto evakuācija Rīgā – palīgs vissarežģītākajās situācijās

Nobloķējušies auto riteņi, auto iestidzis dubļos, nepieciešams transportēt auto uz servisu vai pat nogādāt to uz utilizācijas vietu? Nezini, kas var palīdzēt šādos un daudzos citos jautājumos? Palīdzēt spēs autoevakuātors Rīgā!

Evakuatora pakalpojumi neapstājas tikai pie automašīnu transportēšanas. Autoevakuātori Rīgā un visā Latvijā nodrošina gan auto transportēšanu, gan nestandarta kravas transportēšanu, pieminekļu, jahtas, celtniecības priekšmetu piegādi. Gan manipulatoru/manipulatora pakalpojumu nodrošināšanu sarežģītās auto situācijās. Ar profesionālu ekipējumu, zinošu personālu, plašu evakuatora paklapojuma klāstu un autoevakuatoru Rīgā – garantēti var nodrošināt palīdzību uz ceļa pat ļoti sarežģītās situācijās.

Dzīvē neparedzētu situāciju, iekuļoties sarežģītās situācijās, nav retums. Bet īpaši biedējošas situācijas var notikt uz ceļa. Pārsprāgusi riepa jau sagādā raizes. Sevišķi, ja esi palicis nekurienes vidū, bet pulkstenis nepārstāj tikšķēt, līdz iestājas tumsa. Kam lūgt palīdzību, ja uz ceļiem nav ne miņas no cilvēkiem? Meklē autoevakuātora pakalpojumu! Autoevakuātors Rīgā dodas izbraukumos pa visu Latviju! Lai pasargātu sevi no raizēm, vienmēr dalieties ar svarīgāko informāciju, precīzi definējot problēmu. Pārsprāgusi riepa, auto ielidojis grāvī, iestrēdzis šaurā vietā, iestidzis mežā vai to piemeklējusi jebkura cita problēma. Informējiet par transportu – vai automobilis ir vieglais transports, apvidus auto vai lauksaimniecības tehnika. Kādēļ? Ļoti daudzi autoevakuātora uzņēmumi Rīgā un Latvijā strādā ar standarta auto evakuatoru, kas nevar pārvadāt lielāku kravu par vieglo transportu. Respektīvi, visi lielie automobiļi – apvidus auto. Nerunājot par lauksaimniecības tehniku, standarta auto evakuatoram nav pa spēkam. Trešā, ne mazāk svarīga lieta – precīza adreses nosaukšana. Pirmkārt, ja izsauc autoevakuatoru no Rīgas, evakuatora pakalpojuma izmaksas mainās. Evakuatora pakalpojumu cenas mainās no izmantojamās tehnikas (standarta evakuators vai evakuators ar manipulatoru), gan no mērojamā attāluma.

Evakuatoru pakalpojumus cenu ziņā ietekmē vairāki kritēriji. Evakuatora pakalpojumiem lielu ietekmi nosaka konkurenti, kas nosaka vidējo tarifu Rīgā. Kas mērās no 35-40 eiro. Gan no mērojamā attāluma. Standarta evakuators ar mazāku pašmasu par kilometru maksās 50 – 60 centus, kamēr manipulators piedāvājot manipultora pakalpojumus, izmaksās 20 centu vairāk/ par kilometru. Diemžēl standarta evakuators nespēs līdzēt pusei gadījumu, kas notiek uz ceļiem. Turpretī manipulators var izpildīt gan mazās misijas, gan ļoti sarežģītas situācijas. Manipulatora pakalpojums, kā, piemēram, auto iecelšana ar bloķētiem riteņiem, saplacināts auto vai ūdenī noslīcis transports, ar manipulatoru būs pa spēkam. Evakuatora pakalpojuma cenas ietekmē arī pati misija – kāds pakalpojums tiek prasīts. Auto avārijas būs dārgāks pasākums, vien tādēļ, ka bieži šādās situācijās nākas gaidīt dīkstāvē, kamēr citi operatīvie dienesti veic savus pienākumus. Arī pārvadājamais transports maina evakuatora cenu. Pārvadāt lauksaimniecības tehniku būs dārgāk, izmēra un tonnāžas dēļ, nekā vieglo transportu. Respektīvi, evakuatora cenas mainās no izmantojamās tehnikas, vietas/attāluma, kravas, nelaimes gadījuma veida, laika (piem., dīkstāves).

Tas, cik sarežģītas situācijas var atrisināt autoevakuātors Rīgā, nosaka tas, cik kvalitatīvs, dārgs, ar kādu aprīkojumu ir aprīkots autoevakuators Rīgā. Standarta evakuators ar mazu platformu spēj transportēt vieglos auto, pārvadāt auto ar bloķētiem riteņiem. Turpretī evakuators ar manipulatoru spēj neierobežotu skaitu evakuatoru pakalpojumu. Turklāt ietaupot laiku! Evakuatora pakalpojumus, ko standarta evakuators var pildīt pat vairākas stundas, manipulators var izpildīt dažās minūtēs. Piemēram, auto ar bloķētiem riteņiem. Manipulators automobili pacels un iecels uz platformas. Ietaupīts laiks, pasargāts auto un platforma nav ietekmēta no liekas berzes. Ar manipulatoru dziļas bedres, grāvji, auto bez riteņiem vai pilnībā sabojāts transports, smaga tehnika, šauri ceļi, dziļi meži vai pļavas, nav šķērslis. Jebkurš evakuatora pakalpojums ar manipulatoru ir drošs process. Auto tiek saudzīgi izcelts no konkrētās vietas un rūpīgi uzlikts uz platformas. Īpaši saudzīgs manipulatoru pakalpojums ir sporta automašīnām, kuras ir sēdinātas. Šeit vietā ir fakts, ka ar labu aprīkojumu sarežģītu situāciju nav, ir tikai nestandarta situācijas!

Ar atbildīgu pieeju pret mūsu klientiem, mēs, SIA NAPOLO AUTO, sertificēts autoevakuātora uzņēmums Rīgā, piedāvajam plašu evakuatora pakalpojuma klāstu, piedāvājot draudzīgas evakuatora cenas. Autoevakuators Rīgā un visā Latvijā pēc avārijām, manipulatora pakalpojumi – auto izvilkšana no grāvjiem, mežiem, pļāvām, ūdens tilpnēm, pārvadājam arī celtniecības priekšmetus, ūdens transportus, mākslas priekšmetus utt.

MUMS IR SVARĪGI APMIERINĀTI KLIENTI!

Kopīgot: