Autokrāns – risinājums pat visneērtākajās situācijās

Autokrāns – risinājums pat visneērtākajās situācijās

Kas varētu būt vēl sliktāk, kā izsaukt auto evakuatoru, kam nav attiecīgs aprīkojums, lai spētu palīdzēt atrisināt problēmu? Ne visi auto evakuatori būs palīgi jebkurā situācijā, bet, ja palīgā nāk evakuators, kurš var sniegt autokrāna pakalpojumus? Ar autokrānu – neviena problēma nav neiespējamā misija!

Lai jebkurš klients, kas vēršas pēc palīdzības, to arī saņemtu, nepietiek ar standarta (mazo) evakuatoru, šoferi un virspusēji zinošiem ‘speciālistiem’. Autokrāna pakalpojumu sniegšana ir nemitīga zināšanu uzņemšana un atkārtošana, nodrošinot augstas kvalitātes pakalpojuma izpildi. Lai garantētu risinājumu jebkurai situācijai – nemitīga zināšanu apguve, labākās tehnikas un materiālu iegāde, ir neatņemama prasība izcilam rezultātam. Ja auto ir slīcis, dedzis, avarējis, palicis bez riteņiem vai atrodas grūti sasniedzamās vietās – autoevakuatoram kurš ir aprīkots ar krānu, visas nosauktās nedienas ir pa spēkam!

Ar labu aprīkojumu nav sarežģītu situāciju, ir tikai nestandarta situācijas!

Evakuators ar krānu noteikti ir labākais risinājums jebkurai ar auto saistītai problēmai, un tās risināšanai. Vai autokrāns spēj tikt ar nestandarta problēmu ātrāk, nekā parastais auto evakuators? Noteikti! Un arī kvalitatīvāk. Klientam nav jāuztraucas, vai evakuators ar krānu spēs izpildīt uzdevumu. Jo spēs! Situācijās, kur standarta auto evakuators nespēj risināt situāciju, vienmēr talkā tiek saukti evakuatori, kuri ir aprīkoti ar speciālo manipulatoru/krānu. Tas spēj celt jebkādu auto, lauksaimniecības tehniku un tikt vietās, kas šķiet neiespējamas. Evakuatora cenas ietekmē gan transportējamā tehnika, autoevakuācijas sarežģītības pakāpe, atrašanās vieta (attālums) un izsauktā tehnika. Tomēr viens ir skaidrs, nestandarta situācijās daudz lētāk būs izsaukt atbilstošu auto evakuatoru, jo bieži vien standarta auto evakuators nespēj izpildīt uzdevumu.

Auto evakuatoram ar krānu pievienotā vērtība nav tikai izpildāmo darbu saraksts. Spējot pacelt jebkuru auto vai lauksaimniecības tehniku, vai dažāda veida kravas (pārvadāti tiek arī skulptūras, jahtas, aku grodi uc. dažādi smagie priekšmeti). Pirmkārt, atgādināsim, ka autokrānam nav neiespējamo misiju! Otrkārt, darbs tiek izpildīts ātrāk, pieliekot mazāk pūļu.Grūti sasniedzamas vietas vairs nav problēma. Ar autokrānu ātri var piekļūt pat visgrūtāk sasniedzamajām vietām. Ja auto atrodas dziļā grāvī, ir noslīcis ūdens tilpnē, smagi cietis avārijā, palicis bez riteņiem, vai transportam nav vietu, kur to aizķert, lai uzvilktu uz platformas, manipulators izcels visu.

Ar atbildīgu pieeju pret mūsu klientiem, mēs, SIA NAPOLO AUTO, sertificēts evakuatora pakalpojumu/ autokrāna paklapojumu sniedzējs, piedāvajam plašu evakuatora pakalpojuma klāstu ar krānu (kravnesība 4T) Draudzīgas evakuatora cenas – auto evakuācija pēc avārijām, izvilkšanu no grāvjiem, mežiem, pļāvām, ūdens tilpnēm, pārvadājot arī celtniecības tehniku, dažāda vieda kravas, ūdens transportus, mākslas priekšmetus utt.

MUMS IR SVARĪGI APMIERINĀTI KLIENTI!

Kopīgot: