Vai auto evakuācija ir palīgs jebkurai situācijai uz ceļa?

Vai auto evakuācija ir palīgs jebkurai situācijai uz ceļa?

Cilvēks stresa situācijās ne tikai nezina, kā rīkoties, bet arī nezina, kur vislabāk meklēt palīdzību, lai atrisinātu ar auto radušos problēmu..Esi iekļuvis auto avārijā, iestidzis dubļos vai konstatējis faktu, ka automašīnai ir nobloķējušies riteņi? Palīdzēt spēs auto evakuācijas komanda!

Auto evakuāciju var pielīdzināt ārstiem, kas pēc autoevakuatora pakalpojuma klāsta – ir ‘’dakteri uz ceļa’’. Pārsprāgusi auto riepa vai nobloķējušies auto riteņi? Beigusies degviela vai auto iestidzis dubļos? Autoevakuātoru iesaiste cietušam automobilim uz ceļa ir tikpat būtiska kā sasirgušam pacientam ārsts. Abos gadījumos tā ir zibenīga reakcija uz klienta problēmu – sniedzot maksimālu atbalstu, esot lielai daļai no risinājuma, kā precīzi un atbildīgi risināt problēmu. Ja esi iekļuvis satiksmes negadījumā, un nezini, kur meklēt atbalstu, vienmēr palīdzēt spēs autoevakuātors.

Auto evakuācijai piešķiramie bonusi ir spēja nodrošināt visdažādākos risinājumus ar auto saistītu problēmu risināšanai uz ceļa. Sākot ar degvielas pievešanu, riepu maiņu, auto transportēšanu, auto nogādāšanu uz servisu, auto izvilkšanu no grāvjiem, vai pat atrisinot problēmu auto ar bloķetiem riteņiem. Kā arī palīdzot automobilim satiksmes negadījumos – izvelkot, izceļot, paceļot un saudzīgi novietojot auto uz autoevakuatora platformas. Tomēr ne katram autoevakuatoram ir spēja atrisināt visus ar auto evakuāciju saistītās problēmas. Lielu nozīmi rezultātam piešķir tas, kāds ir auto evakuācijai paredzētais aprīkojums. Kāda ir tehnika, autoevakuatoru kravnesība, platformas garums un platums, vai auto evakuatoram ir (vai nav) manipulators. Autoevakuatoriem ar mazu platformu lielāko daļu apvidus automašīnu nebūs iespējams transportēt. Tātad ar standarta evakuatoru būs ierobežots skaits transportējamo automobiļu. Turpretī autoevakuatoriem ar lielu platformu un kravnesību, aprīkotam ar manipulatoru – šķēršļu nebūs. Manipulators spēj izvilkt jebkuru automobili no jebkuras vietas, saudzīgi izceļot automašīnu ar krāna palīdzību, novietojot to uz platformas. Nebojājot ne transportējamo auto, ne autoevakuatora platformu, velkot bojāto auto uz tās.

Lai nebojātu ne transportējamo kravu, ne pašu autoevakuatoru, liela nozīme ir tam, lai būtu pieejami dažādi auto evakuatori. Tiem jābūt nodrošinātiem tikai ar augstākās kvalitātes aprīkojumu. Pie sarežģītām situācijām daudz labāks palīgs būs auto ar manipulatoru, kamēr vieglākos darbus spēs paveikt standarta evakuators. Uzsvērsim, ka, jo dārgāks būs aprīkojums un pats auto evakuators, jo labāks, kvalitatīvāks un ērtāks rezultāts tiks nodrošināts abām iesaistītajām pusēm. Kā jebkurā nozarē, vērtība ir profesionālam aprīkojumam, un ne mazāk – zinošiem un sertificētiem speciālistiem. Vai lēts var būt uzticams? Nav mazums gadījumu, kad klienta galvenā prasība ir izpildīts uzdevums. Neiedziļinoties, kāds ir pakalpojuma sniedzējs, cik atbilstošs ir aprīkojums un zinošs ir personāls. Cik droši ir uzticēt auto evakuāciju nesertificētam auto evakuācijas uzņēmumam? Tikpat droši, kā pirkt pirmo auto no auto plača. Ir būtiski zināt, kāds ir auto evakuatora pakalpojumu sniedzējs. Garantēts drošums, precīza izpilde, kvalitāte, ātrums un padomi – kā rīkoties turpmāk, tam vienmēr būs vērtība. Par kvalitāti auto evakuācijā, arī klienti nes savu artavu. Precīzi nedefinējot auto izmērus, negadījuma apmērus vai pat attālumu, tie bieži ir pirmie impulsi tālākai problēmu ķēdei. Auto evakuācijā svarīgi ir ne tikai izpildīt misiju, bet garantēt drošu pakalpojuma izpildi. Ja klients izsauc auto evakuatoru noklusējot būtisku informāciju, ierodoties autoevakuatoram ar neatbilstošu aprīkojumu – kādas var būt sekas?

Pakalpojumu nodrošināšanai tiek izmantotas dažādas tehnikas, gan standarta evakuators, gan auto ar manipulatoru. Ja īpašnieks izsauc standarta evakuatoru minot, ka pārvadājamā krava ir vieglais transports, bet galapunktā stāv kārtīgs apvidus auto. Kāds ir risks? Standarta evakuatoram ir maza platforma, kas ir 2 metrus plats, bet standarta apvidus auto platums jau ir vismaz 2.20 m. Ja pārvadājamā krava ir platāka par auto evakuatora platformu, kas no tā var izvērsties? Pirmkārt, tas ir milzīgs risks! Auto, kas ir platāks par platformu, tā riteņi atradīsies pāri platformai, kas auto transportēšanas gaitā jebkurā brīdī var noslīdēt no autoevakuatora. Diemžēl tā būs skāde ne tikai transportējamam auto, bet arī autoevakuatora platformai. Tādēļ ir milzīga nozīme gan tam, cik zinoši un atbildīgi ir auto evakuatora pakalpojuma sniedzēji, gan tam – cik piemērots transports un aprīkojums ir piedāvājumā. Gan tam, kāds ir klients un cik tālredzīgi tas spēj izvērtēt situāciju. Lētums, neatbilstošs aprīkojums, nezināšana vai bezatbildība var beigties ar vēl lielākām problēmām. Pirms jebkura pakalpojuma sniegšanas primārais ir attieksme! Auto evakuācija nav tikai auto transportēšana no punkta A līdz punktam B, vai manipulatora pakalpojumi izvelkot auto no grāvja, peļņas nolūkos. Auto evakuācija ir nopietna pieeja kā pret darbu, ko pildām, tā pret klientu, risinot problēmas iespējami drošos, kvalitatīvos (ne kvantitatīvos) nolūkos. Visa pamatā ceļā uz apmierinātu klientu un lielisku sadarbību, ir pieeja. Atbildīga, profesionāla pieeja darbam, nemitīgi apgūstot jaunākās iekārtas, autoevakuatorus. Smeļoties jaunas zināšanas, slīpējot esošās. Tā mēs ejam uz kvalitāti! Katrs klients, kas meklē mūs, cer tieši uz mūsu palīdzību, un mums ir no svara – palīdzēt, pieejot mūsu darbam atbildīgi.

Ar atbildīgu pieeju pret mūsu klientiem, mēs, SIA NAPOLO AUTO, sertificēts auto evakuācijas uzņēmums, piedāvajam plašu auto evakuatoru pakalpojumu klāstu – riepu maiņu, degvielas piegādi, auto evakuāciju pēc avārijām, manipulatora pakalpojumus u.c. par draudzīgām evakuatora cenām

MUMS IR SVARĪGI APMIERINĀTI KLIENTI!

Kopīgot: